تعمیرگاه تخصصی لوازم خانگی در ایران


تعمیرگاه مجاز مولینکس،نمایندگی مولینکس در ایران،تعمیرات جاروبرقی مولینکس،خدمات تعمیرات مولینکس،تعمیرگاه،تعمیرات،تعمیر مولینکس در شرق تهران،خدمات تعمیرات،نمایندگی مجاز

توصیه های ایران مولینکس برای استقبال از مدرسه

خدمات پس از قروش مولینکس.تعمیرات مولینکس.نمایندگی مولینکس.فروش مولینکس.قطعات مولینکس

اغاز سال تحصیلی جدید صرف نظر از هیجانات و خوشحالی هایی که به همراه دارد.نگرانی هایی را نیزبرای خانواده ها در پی دارد. چرا که ممکن است فرزندانشان نتوانند ان طور که باید و شاید از همان ابتدا در درسه احساس راحتی داشته باشند و با محیط جدید ارتباط بر قرار کنند و تمام ذوق و شوق شان به دلسردی تبدیل شود. اما این موضوع اصلا جای نگرانی ندارد. چرا که میتوان با انجام یک سری اقدامات پیشگیرانه از بروز هر گونه مساله ای که باعث ناراحتی فرزندشما در مدرسه شود جلوگیری کرد.با معلم جدید فرزند خود دیدار کنید.
یکی از بزرگترین ترس هایی که بازگشایی مدارس برای بچه ها ب همراه دارد این است که (از معلم جدیدم خوشم می آید؟)(معلم جدیدم مهربان است؟). از همان ابتدا باید این ترس را در بچه ها کشت. برای حل این مساله باید با معلم جدید فرزندتان با حضور خود او دیدار داشته باشید تا فرزندتان از رفتار معلم جدید خود اشنایی پیدا کند و حس اعتماد از همان ابتدا در او شکل گیرد.
روال زندگیشان را کم کم تغییر دهید
تغییر روال زندگی بچه ها از تابستانی که در آن به بازی و گردش مشغول بودند به پاییزی که باید سرشان به درس و مشق گرم باشد. کمی استرس زا است.از این رو بهتر است که از چند روز قبل از شروع مدارس این حس را در او ایجاد کنید به عنوان مثال اگر فرزند شما شیفت صبح است ساعت را برای صبح زود تنظیم کرده و او را بیدار کرده و اورا بیدار کنید تاصبحانه اش را سرو کند و حتی اگر امکان دارداو را در آن ساعت با ماشین شخصی یا اتوبوس به بیرون ببرید تا کم کم برنامه اش را با ساعات مدرسه وفق دهد. این کار باعث میشود فرزندتان در اولین روز مدرسه احساس خوشایندی داشته باشد و خاطره شروعی خوب از مدرسه را در ذهن خود داشته باشد.
با همکلاسی های قدیمی اش ارتباط بگیرید
داشتن یک دوست آشنا یا همکلاسی قدیمی میتواند احساس حضور دوباره در مدرسه را زیباتر کند. لذا چند روز قبل از بازگشایی مدارس با مادران همکلاسی های سال های گذشته فرزندتان تماس بگیرید تا ببینید شاید امسال هم در یک کلاسباشند.همراهی یک دوست جدید حس انزوا و ترس را از فرزند شما از بین می برد.
بگذارید در هقفته های آخر تابستان شاد باشند
هر چند مهم است که در طول تابستان کاری انجام دهید تا آموخته های سال قبل را مرور کند و فراموش نکند اما یکی دوهفته آخر تعطیلات تابستانی را از این کار معاف کنید. بچه ها همه نیاز دارند که قبل از شروع مدرسه حسابی شادی کنندو به فکر مشق و مدرسه نباشند. یادآوری خاطرات سال گذشته مدرسه درست قبل از شروع آن. میتواند باعث ایجاد اضطرابشود.
خواب او را تنظیم کنید
دیگر تابستان نیست که دغدغه ای برای بیدار کردن بچه ها نداشته باشیید حالا مدارس باز شده و بچه ها باید سر ساعت بخوابند تا به موقع بیدار و با هوشیاری در مدرسه  حاضر شوند. تنظیم وخواب بچه ها در یکی دو هفته اول کار آسانی نیست باید طوری برخورد کنید که احساس نکنند رفتن به تخت خواب در ساعت ساعت مقرر یک نوع تنبیه یا جریمه است در غیراینصورت این کار را انجام نمیدهند و به قولی لجبازی خواهند کرد. اگر فرزند شما عادت کرده که دیر به تخت خواب برود از دو هفته قبل این کار را تمرین کنید و هر سه روز یکبار او را 20 دقیقه زودتر به تخت خواب بفرستید تا کم کم عادت کنداز فرزندی که عادت کرده ساعت11 شب بخوابد نمیتوان انتظار داشت که یک شبه ساعت9 شب بخیر بگوید.

اما و اگرها..
اگر فرزند شما با یکی از همکلاسی هایش مشکلی در سال گذشته داشته باشد وانمود نکنید که او در این مدرسه نیست و یارفتارش عوض شده باد واقع بین بود. به جای این کار باید به او آموزش دهید تا کارهایی که احتمال دعوا و نزاع را بین آنها بیشتر میکند را انجام ندهد.اگر فرزند شما با همکلاسی محیط شرایط و یا هر چیز دیگری از سال گذشته مشکل داشته. این مساله را با معلم جدید او درمیان بگذارید تا او نیز از نگرانی های فرزند شما باخبر شود تا در صورت بروز چنین اتفاقاتی بتواند رفتار خوبی از خود نشان دهد.
اگر فرزند شما از یک سری ناکامی هاکه سال گذشته با آنها دست و پنجه نرم کرده است شاکی است به او بگویید که امسال سال جدیدی است و معلم معلم جدیدی است و حتی مدرسه مدرسه جدیدی است. بنابراین اتفاقات سال جدید هستند و قرار نیست آنچه سال گذشته برایت اتفاق افتاد دوباره تکرار شود.
اگر فرزند خود را در مدرسه جدیدی ثبت نام کرده اید حتما چند روز قبل از شروع سال تحصیلی یا فرزند خود به مدرسه جدید بروید و در حیاط آن قدم بزنید تا با محیط آن آشنا شود و حس غریبی در آنجا نداشته باشد.
 

با تشکر و سپاس فراوان از مجله وزین اشپزی ساناز و ساینا که همواره دارای مطالب مفید برای خانواده

های ایرانی می باشد . شما مولینکسی عزیز در هر زمان و هر مکان که در حال استفاده از لوازم خانگی

هستید و نیاز به مشاوره و اموزش داشتید با ایران مولینکس در تماس باشید. تیم اموزشی و فنی مهندسی

ایران مولینکس همواره کنار شماست . باخیال راحت از محصولات مولینکس استفاده کنید

ادرس دفتر : تهران تهرانپارس فلکه اول خیابان حسینی شماره 143

شماره های تماس :

02177714540
02177714540
02177735021

مشاوره رایگان : 09122902536

 نظرات

ارسال نظر

توجه: به دلیل به روز رسانی سیستم ایران مولینکس به نکات زیر توجه فرمایید 

1. در صورتی که بخواهید از ارسال به صورت خصوصی استفاده کنید، دقت داسته باشید هنگام ارسال دیدگاه باید تلفن یا ادرس ایمیل خود را جهت تماس و پاسخگویی به سوال شما درج نمایید.

2. در هنگام ارسال دیدگاه حتما سوال خود را دقیق و کامل بیان کنید، به سوالات ناقص، تبلیغاتی، توهین و کاملات ناشایست پاسخی داده نخواهد شد و نظرات شما بسته می گردد.

3. جهت دریافت پاسخ بعد از ارسال دیدگاه 1 الی 2 روز کاری بعد به همان صفحه مراجعه کرده و پاسخ را مشاهده فرمایید.

4. مجموعه فنی مهندسی مولینکس با دارا بودن کادری مجرب و کار آزموده در خدمت مشتریان و مشترکین عزیز بوده که میتوانید از تلفن مشاوره رایگان ما بهرهمند گردید : 09122902536 (مهندس عتیق)


مطالب مرتبط

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic